Anunt pt. locuitorii din str. Liliacului

ROMÂNIA

JUDEŢUL MUREŞ

COMUNA CORUNCA

NR. 2228/05.04.2018

ANUNŢ

În atenţia locuitorilor din str. Liliacului, loc. Corunca!

Vă aducem la cunoştinţă că începând cu data de 16.04.2018 vor începe lucrările de asfaltare a străzii Liliacului.

Vă solicităm să urmăriţi indicatoarele rutiere.

Vă mulţumim pentru înţelegere.

Primar,                                                                                                                                       Takács Szabolcs I.

ROMÁNIA

MAROS MEGYE

KORONKA KÖZSÉG

Ikt. Sz. 2228/05.04.2018

HIRDETÉS

A koronkai Orgona utcai lakosok figyelmébe!

Értesítjük önöket hogy 2018 április 16-tól aszfaltozási munkálatok kezdődnek a koronkai Orgona utcában.

Kérjük vegyék figyelembe a közúti irányító jelzéseket.

Köszönjük a megértésüket.

Polgármester,                                                                                                                                  Takács Szabolcs I.